סיכום תחרות ההשקעות ופתיחת תחרות ההשקעות 2.0! (כולל התיק שלי לרבעון)

מי שעקב אתמול אחרי הגיליון המשותף של תחרות ההשקעות יודע שזו הייתה תחרות צמודה מאוד ברמה של עשירוית אחוז(!!!) בסופו של דבר ברגע האחרון היה לנו מהפך, זו החמישיה הפותחת:

שימו לב לקרב הצמוד מאוד בפסגה!! 0.22%. אני ואסף רביד היינו צריכים לבדוק את שער הדולר המדויק 3 ספרות אחרי הנקודה ואת הדיבידנדים המדויקים כדי לוודא מי המנצח.

אז קודם אפשר להכריז סופית שהמנצח בתחרות ההשקעות הוא ברק (שהשתמש בשם העט אסף)! ??
עוד לא חשבנו על פרס -הציעו בתגובות ארוחת צהריים איתי ואני בהחלט זורם 🙂

אלה התוצאות של כל המתחרים:

זה התיק המנצח של אסף:

רק שתבינו עד כמה התחרון הייתה צמודה – רואים את הדיבידנד של 69$ של DFS? בלעדיו ברק היה יורד למקום השני! למעשה עד השעה האחרונה המוביל היה דודי ג. עם התיק הבא:

אני שמח לראות שהתיקים המנצחים היו כל כך שונים ומגוונים, בתחומים אחרים לגמרי ובלי החזקה אחת משותפת איתי או אחד עם השני! התיקים גם היו מפוזרים, עם ההחזקה הכי גדולה בסך הכל 30% אצל ברק או 25% אצל דודי! יפה מאוד!

אז קודם כל, תודה רבה לכל המשתתפים!

התיק שלי סיים את התחרות במקום השלישי עם תשואה של 44.3%. אז אפשר לומר שלא ניצחתי בתחרות שלומי ארדן נגד העולם! אבל אני מרוצה מהתוצאה בעשירון העליון! בטח בהתחשב בריכוז שלי בתחום הנדל"ן והפיננסים, ועוד בישראל, שירדו בלי הבחנה הרבעון!

רבעון הבא אני כרגיל מכוון לנצח 🙂

התיקים לסיבוב הבא !

הרבעון השני היה עבורי מאוד פורה – חקרתי לעומק עשרות רעיונות השקעה הרבעון ואפילו מצאתי כמה השקעות מעניינות עם פוטנציאל גדול אפילו עד סוף השנה – אבל לא בטוח שברבעון הקרוב! התלבטתי מאוד אם להוסיף פלפל לתיק עם כמה שמות חדשים שמאוד מפתים, בחלקם אני אפילו משקיע , אבל המחירים של החברות שאני מכיר הכי טוב כל כך זולים שזה יהיה מיותר להיכנס להרפתקאות – בטח בתחרות כל כך קשה!

אז זה התיק שלי לרבעון השלישי:

שם הניירמחיר בתחילת רבעון שלישי 2020אחוז מהתיק
שוהם אפ 1284.4 אג'30%
רני צים279.5 אג'30%
אקסל 102.9 אג'30%
רפק 1950 אג'10%
סה"כ100%

יחסית אליי- תיק דיי סולידי כשההחזקה הכי גדולה היא 30%. אלה החזקות שאני דיי בטוח בהן לרבעון הקרוב. חברות שהוכיחו חוזקה גם בשיא הקורונה ואני מרגיש איתן בנוח לא משנה לאן הקורונה תלך!

אני רוצה להודות לאסף רביד מנהל התחרות שנשאר אתמול עד 3:00 בבוקר כדי להזין תיקים למערכת! אפשר לעיין בתיקים בלינק הזה במהלך כל התחרות!

אסף רביד עובד על אוטומציה שתעדכן טבלאות מובילים בלייב וכו' וצריך גם להחליט מה לעשות עם חריגות מהחוקים (כתבי אופציות יותר מ-30% למשל אולי נמיר לנכס הבסיס או לפזר בין שאר ההחזקות).

בסיבוב הזה של התחרות יש לנו 42 משתתפים! קפיצה יפה מהפעם הקודם. שתהיה תחרות מעניינת ובהצלחה לכולם!

הייתי אמור לעשות היום בערב שיחת זום לסיכום רבעון ושאלות ותשובות אך צצה לי שיחת זום עם הנהלה מעניינת – אערוך את השיחה מחר בערב. כנסו לקבוצת הטלגרם כדי להתעדכן ולקבל קישור!

נתראה בקרוב 🙂

Print Friendly, PDF & Email
גלילה למעלה