השקת פורום ההשקעות של הבלוג

במשך שנים רבות המקום העיקרי ברשת בו כתבתי וקראתי על השקעות היה בפורום לונג. ביליתי שם שנים רבות החל משנת 2009, שאלתי שאלות בפורום המתחילים, העליתי רעיונות השקעה שנראו לי מעניינים וקשקשתי עם החבר’ה בפורום “קפה הבורסה”. עשינו גם מפגשים, הרצאות ושיחות רבות. כל-כך אהבתי את האתר עד שהוא היה אתר הבית שלי. בלי הניסיון שצברתי בפורום מי יודע אם הייתי מקים בכלל בלוג.

מתישהו סביב שנת 2013 לונג עבר לוויקס מה שפשוט הרס לחלוטין את הפורום. חיפשתי במהלך השנים בית חדש אך לא קם יורש ראוי לפורום לונג. למעשה, עד היום אין שום פורום או אתר שמספק את מה שלונג סיפק עבורי – ובפרט דיונים מעמיקים יחסית על רעיונות השקעה ועזרה הדדית למשקיעים בתחילת דרכם שלוקחים השקעות ברצינות. אז אם מה שאתה רוצה לא קיים, למה שלא תיצור אותו? אז זה מה שעשיתי – לשונית של הפורום תופיע מעתה בתפריט בראש האתר.

יש לי אמון רב בקוראים שלי ועד היום לא איכזבתם אותי. לצורך העניין אני חושב שאני הבלוג היחיד בעולם ההשקעות שתגובות בו מאושרות אוטומטית בלי שום מעבר שלי וכפי שאתם יכולים לראות האווירה טובה. אפילו אלה מכם שהתקשרו אליי או פנו אליי בוואטסאפ (054-6728675) -תמיד הסיבה הייתה טובה והשיחות מהנות. לכן בינתיים אני אתן לדברים להתנהל בעצמם ואסמוך עליכם. עם הזמן הדברים יהיו אולי יותר ממוסדים אך תמיד נקודת המוצא שלי היא שבפורום אני “עוד כותב” ולא “הכותב”. בינתיים אסתפק בכך שתשתדלו להיות אדיבים – במיוחד לאלו שמבינים פחות מכם.

הפורום מחולק לנושאים: ‘השקעות בארץ’ ו-‘השקעות בחו”ל’ בהם השאיפה היא שכמו בפורום לונג לפחות רובם של הנושאים יהיו שמות של מניות, ‘הקפה ליד הבורסה’ לקשקושים כלליים ו’צעדים ראשונים’ לאלו מכם שעוד לא מרגישים מוכנים לפתוח שרשור על השקעה ספציפית. עם הזמן אפתח עוד פורומים, תתי-פורומים בהתאם לדינמיקה של הפורום. מוזמנים להציע רעיונות נוספים.

הפורום הוא לא תחליף לבלוג אלא תוספת. אני אשתדל לבקר בפורום והשתתף כמה שאוכל אבל לא יותר מדיי – אני רוצה לתת לכם את הבמה!

אז צרו משתמש (נדרש רק מייל) ושיהיה לנו בהצלחה!

Print Friendly, PDF & Email

11 מחשבות על “השקת פורום ההשקעות של הבלוג”

 1. יישר כוח שלומי
  תמשיך לתרום לטובת הכלל, זה לא מובן מאליו!
  רועי

 2. יפה מאוד שלומי
  עד היום יצא לי לפגוש הרבה פלטפורמות של דיונים על השקעות אבל בכולם הקו המנחה שיצא לי לפגוש זה מקום ליצירת רווח כלכלי לבעלי הקבוצה ולא באמת לטובת הציבור
  אני מאמין שכאן באמת יהיה מקום לידע ולדיונים אמיתיים

  בהצלחה לקבוצה אני השגיאות כתיב שלי וגם הידע הניסיון ורייאת העולם שלי במניות והשקעות בכלל ניהיה שם

  1. שלומי ארדן

   תודה!

   אין לי שום רצון או כיוון לרווח כלכלי, להיפך – אני מממן את האתר כולו באהבה, אין פרסומות כי הן מעצבנות אותי כשאני גולש באתרים ואני אפילו מוציא כסף מכיסי לפרסום כדי לעזור למשקיעים חדשים למצוא את האתר. הבית קיים – עכשיו צריך שהכותבים יבואו 🙂

 3. רונירף

  יא תותח על! באמת היו חסרים לי הדיונים האלה. עד כדי כך שאפילו הייתי מוכן לבקר בפורומים שאסטרולוגיה עדיפה על פניהם (אם אתה מבין למה אני מתכוון) 🙂

 4. משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  שלומי היי
  מה דעתך על חברת וויטסמוק שהודיעה על רכישת חברת האשראי החוץ בנקאי “מנינט”? שוויה של וויטסמוק יהיה לאחר חלוקת דיבידנד של קופת המזומנים והמיזוג למנינט – סביב 30 מיליון שקלים. זו חברה בעלת פריסה ארצית רחבה והון עצמי מעל 40 מיליון. מה דעתך? יש פה מציאה?

  1. שלומי ארדן

   היי, התחילו על מנינט דיון בפורום, כתבתי כמה מילים, מוזמן להצטרף!

השאר תגובה

גלילה למעלה